حسینی: بازی با پرسپولیس نمی تواند قهرمان را تعیین کند، شانس هر 3 مدعی برابر است

به گزارش آسمان فارس، وینگر تیم فوتبال سپاهان معتقد است که شانس 3 مدعی قهرمانی، برای بالا بردن جام در این فصل برابر است.

حسینی: بازی با پرسپولیس نمی تواند قهرمان را تعیین کند، شانس هر 3 مدعی برابر است

محمدرضا حسینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در ارتباط با عملکرد فوق العاده سپاهان در این فصل گفت: تیم ما در چند هفته ابتدایی نتوانست نتایج مورد نظرش را بگیرد ولی در ادامه خوشبختانه شرایط بهتر شد و توانستیم با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان نتایج خوبی بگیریم. تا الان هم خوب جلو آمدیم، هر چند که در برخی از بازی ها واقعا امتیازهای حساسی از دست دادیم که کسب آن امتیازها می توانست تیم ما را در موقعیت بهتری قرار دهد. از طرفی بیشتر تیم ها هم با توجه به قدرت فنی و شرایط تاکتیکی سپاهان، جلوی ما تدافعی بازی می کنند که این کار را سخت می کند.

وی در ارتباط با شانس سپاهان برای قهرمانی در لیگ امسال و اینکه برخی معتقدند بازی سپاهان و پرسپولیس سرنوشت قهرمانی را تعیین خواهد کرد، گفت: ما بعد از بازی با پرسپولیس 8 بازی دیگر خواهیم داشت که امتیازهای این بازی ها فرقی با امتیاز بازی با پرسپولیس ندارد. اصلا اینطور نیست که بازی با پرسپولیس قهرمان را تعیین کند و تا پایان لیگ همه بازی ها برای ما مهم هستند. فقط موضوع مهم این است که بتوانیم این فرایند را ادامه داده و در پایان لیگ به موفقیت برسیم. تمام هدف ما قهرمانی است تا هواداران سپاهان را راضی کنیم.

حسینی در پاسخ به این پرسش که از بین سپاهان، پرسپولیس و استقلال شانس کدام تیم برای قهرمان شدن بیشتر است؟ شرح داد: چیزی در این زمینه قابل پیش بینی نیست و اعتقاد من این است که شانس هر 3 تیم برای قهرمانی برابر است چون بازی های نسبتا زیادی به جای مانده که می تواند به هر کدام از این 3 تیم شانس بدهد. طبیعتا هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد و کمتر اشتباه کند قهرمان خواهد شد. امیدواریم ما این جهت خوب را ادامه داده و در نهایت قهرمان شویم.

وینگر سپاهان در خصوص عملکرد خودش در این فصل گفت: خوشبختانه یکی از بهترین فصل های فوتبالی ام را سپری می کنم و تمام هدفم این است که تا پایان لیگ عملکرد مثمرثمری در تیم داشته باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 مرداد 1400 بروزرسانی: 29 مرداد 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1694

به "حسینی: بازی با پرسپولیس نمی تواند قهرمان را تعیین کند، شانس هر 3 مدعی برابر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: بازی با پرسپولیس نمی تواند قهرمان را تعیین کند، شانس هر 3 مدعی برابر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید