ترامپ برای رژه موتورسواران در روز یادبودِ کشته های جنگ مجوز صادر کرد

به گزارش آسمان فارس، رئیس جمهور آمریکا گفت از رژه گروه موتورسواران رولینگ تاندر در روز یادبود کشته های جنگ آمریکا حمایت می کند.

ترامپ برای رژه موتورسواران در روز یادبودِ کشته های جنگ مجوز صادر کرد

به گزارش به نقل از پایگاه اینترنتی هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا همانند سایر روسای جمهور هم حزبی اش، شب گذشته با انتشار پیامی در حساب کاربری توئیتر خود بیان نمود از رژه گروه موتورسواران رولینگ تاندر در روز یادبود کشته های جنگ آمریکا حمایت می کند.

او در این پیام توئیتری این گروه را وطن پرست نامید و نوشت: نمی توانم باور کنم که رولینگ تاندر برای به دست آوردن مجوز رژه در واشنگتن متحمل مسائل زیادی شده است. آن ها وطن پرست های بزرگی هستند. آن ها کشور و پرچم ما را دوست دارند. تا جایی که بتوانم به آن ها کمک خواهم کرد.

او همچنین دستور داد مجوز لازم برای رژه این گروه صادر شود.

موتور سواران رولینگ تاندر مجموعه ای از کهنه سربازان جنگ و افراد حامی آن ها و میهن پرستان افراطی هستند که هر سال روز قبل از آخرین دوشنبه ماه مه که به روز یادبود کشته های جنگ آمریکا معروف است، رژه بزرگی را با موتور های خود در خیابان های واشنگتن برگزار می کنند. هر ساله، هزاران موتور سوار از نقاط مختلف آمریکا که بیشتر افراد میان سال هستند، در این رژه شرکت می کنند.

این در حالی است که هرسال این رژه با مخالفت های زیادی روبرو می شود و بی نظمی عمومی ایجاد می کند.

توئیت ترامپ پس از آن منتشر شد که شبکه ای بی سی به نقل از بنیانگذار 73 ساله این رژه بیان نمود سال 2019 آخرین رژه رولینگ تاندر خواهد بود چرا که برگزاری این رژه سالیانه با هزینه های زیاد و مسائل قانونی برای دریافت مجوز همراه است. این رژه برای نخستین بار در سال 1988 برگزار گشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 264

به "ترامپ برای رژه موتورسواران در روز یادبودِ کشته های جنگ مجوز صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ برای رژه موتورسواران در روز یادبودِ کشته های جنگ مجوز صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید