بونجاح چگونه از کارت زرد فرار کرد؟

به گزارش آسمان فارس، عجیب اینکه بونجاح در آغاز بازی خوش و بش عجیب و گرمی با داور داشت و شاید همین رابطه خوب باعث شد از کارت زرد فرار کند.

بونجاح چگونه از کارت زرد فرار کرد؟

به گزارش خبرنگاران ،اینکه تیم های ایرانی با قضاوت کریشانتا دیلان پریرا داور سنگاپوری بازی رفت السد - پرسپولیس هیچ وقت نباخته اند،می توانست مایه دلخوشی و اطمینان خاطر باشد اما حداقل در نیمه نخست قضاوت او نشانه هایی از نگرانی را نزد فوتبالدوستان ایرانی به وجود آورد.

داور سریلانکایی در نیمه نخست از ضربه آرنج بغداد بونجاح به پهلوی بیرانوند که تعیینا به صورت عمدی زده شد،گذشت و این صحنه را ندید.صحنه ای که می توانست حداقل برای مهاجم الجزایری یک کارت زرد داشته باشد.حتی یاری داور مسابقه هم در این صحنه به داور یاری نکرد.عجیب اینکه بونجاح در آغاز بازی خوش و بش عجیب و گرمی با داور داشت و شاید همین رابطه خوب باعث شد از کارت زرد فرار کند.

در همان نیمه نخست بونجاح بار دیگر با فریب داور خطایی چسبیده به محوطه جریمه پرسپولیس گرفت که در مرور تصاویر آهسته تعیین شد در این صحنه هیچ برخوردی صورت نگرفته و داور اشتباه نموده است.

داور سریلانکایی در دادن کارت به سیامک نعمتی هم اشتباه کرد.عجیب اینکه او در نیمه دوم از اخطار دادن به بازیکنان السد در خطاهای واضح و شدیدتر به راحتی عبور کرد.برای مثال گابی در یک صحنه ساق پای بازیکن پرسپولیس را زد اما داور به او اخطار نداد.

البته تیم داوری در صحنه پنالتی با اینکه کار سخت بود اما عملکرد بسیار خوبی داشتند و تشخیص دادند که خطا روی خط محوطه جریمه اتفاق افتاده است.همچنین داور با وجود جوی که السدی ها در دقیقه 93 ایجاد کردند به درستی گل عفیف را مردود خاطرنشان کرد تا نشان دهد با قوانین غریبه نیست.

3-220

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 15 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 114

به "بونجاح چگونه از کارت زرد فرار کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بونجاح چگونه از کارت زرد فرار کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید