بانک مسکن وام اینترنتی به متقاضیان پرداخت می نماید

به گزارش آسمان فارس، مدیر امور اعتباری بانک مسکن جزییات دریافت وام 40 میلیون تومانی تعمیرات مسکن مهر و وام اینترنتی بانک مسکن را تشریح کرد.

بانک مسکن وام اینترنتی به متقاضیان پرداخت می نماید

جهت دریافت خدمات قیمت الاچیق ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، محمدحسن علمداری با تاکید بر اینکه درخواست متقاضیان دریافت وام 40 میلیون تومانی تعمیرات مسکن توسط کارشناسان بانک مسکن، کارشناسی شده و چنانچه متقاضی واجد دریافت تسهیلات تعمیرات مسکن مهر باشد، تسهیلات دریافت خواهد نمود، اظهار کرد: نحوه باز پرداخت وام، 5 ساله و با سود 18 درصد است. بدین ترتیب اگر متقاضیان 40 میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند باید 5 ساله ماهانه حدود یک میلیون تومان قسط پرداخت نمایند.

وی درباره پرداخت تسهیلات از سوی بانک مسکن به متقاضیان طرح ملی مسکن، اضافه نمود: بانک مسکن پرداخت تسهیلات ساخت 140 هزار واحد مسکونی طرح ملی مسکن را در برنامه قرار داده است. افرادی که حساب سپرده صندوق یکم دارند طبق تفاهم نامه بانک مسکن با وزارت راه و شهرسازی در اولویت دریافت تسهیلات هستند، مشروط بر آنکه شرایط طرح ملی مسکن را داشته باشند.

وی توضیح داد: تسهیلات طرح ملی مسکن برای زوج های تهران 160 میلیون تومان، 120 میلیون تومان زوج های سایر شهر ها و 80 میلیون تومان شهر های کوچک است.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن، گفت: در طرح ملی مسکن منوط به این است که به بانک برای پرداخت معرفی شوند و پرداخت به متقاضیان واحد ها پس از دوران ساخت، انجام می گردد که بین 18 تا 36 ماه با اتمام پروژه ها به طول می انجامد.

علمداری در رابطه با سامانه اینترنتی درخواست اعتبارات بانک مسکن، گفت: کسانی که می خواهند از تسهیلات بانک مسکن در ساخت، خرید یا تعمیرات استفاده نمایند، به دلیل صرفه جویی در زمان و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی در سامانه ثبت نام نمایند.

وی ادامه داد: این دسته از متقاضیان می توانند غیرحضوری ثبت نام نمایند و با دریافت کد رهگیری در هر زمان می توانند مراحل پرونده خود را برای دریافت تسهیلات مشاهده و پیگیری نمایند. فقط باید یکبار به بانک یا دفترخانه برای امضای قرارداد مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 966

به "بانک مسکن وام اینترنتی به متقاضیان پرداخت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک مسکن وام اینترنتی به متقاضیان پرداخت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید