این بازیکن استقلال هنوز مورد غضب فرهاد است

به گزارش آسمان فارس، بعد از ملاقات استقلال و پیکان در جام حذفی بود که محمد دانشگر مدافع آبی ها به خاطر درگیری با فرشید اسماعیلی و جر و بحث با بهزاد غلامپور مربی گلرهای استقلال از سوی فرهاد مجیدی از تیم کنار گذاشته شد.

این بازیکن استقلال هنوز مورد غضب فرهاد است

دانشگر که سال گذشته نیز دو بار از سوی مجیدی کنار گذاشته شده و با وساطت اطرافیان به استقلال برگشته بود، این بار مورد غضب سرمربی جوان آبی ها قرار گرفته و حالا کار به جایی رسیده که مجیدی جلوی بی انضباطی او سفت و سخت ایستاده است.

درباره دانشگر گفته می شد که این مدافع در لیست مازاد استقلال هم قرار گرفته و پیشنهادهایی دارد اما در نهایت او خودش ترجیح داد جایی نرود و کوشش کند با گذشت زمان نظر مجیدی را برگرداند و به استقلال برگردد. با سرانجام مهلت قانونی جابجایی زمستانی عملا دیگر فرصتی برای جدایی دانشگر و رفتنش به تیم دیگری نیست.

از این رو طی روزهای گذشته اطرافیان فرهاد مجیدی از جمله اعضای کادرفنی وساطت های متعددی انجام دادند تا شاید سرمربی را راضی نمایند تا دانشگر با جریمه نقدی و عذرخواهی رسمی به تمرینات برگردد اما مجیدی راضی به این موضوع نشده است.

فرهاد مجیدی با توجه به تکرار اشتباهات توسط دانشگر طی مدتی که او سرمربی استقلال بوده، قصدی برای بازگرداندن این بازیکن ندارد. در این خصوص گفته می شد حتی دانشگر قصد نموده که فردا به تمرین استقلال برود و رسما در آغاز سال جدید از مجیدی عذرخواهی کرد و کارش را از سر بگیرد. سرمربی آبی ها اما علاقه ای به حضور دانشگر ندارد و اعلام نموده او حق حضور در تمرینات را ندارد.

با این تفاسیر دانشگر فعلا در تمرینات استقلال حاضر نمی شود. او که در لیست بازیکنان استقلال است، حتی اگر از این تیم جدا هم بگردد و قراردادش را فسخ کند نمی تواند برای تیم دیگری به میدان برود. پس بهترین راه حل برایش این است که منتظر بماند تا شاید در آینده مورد بخشش مجیدی قرار بگیرد و بتواند مجوز حضور در تمرینات را بار دیگر به دست آورد. هرچند که بعید است در آینده ای نزدیک چنین مجوزی از سوی مجیدی به او داده گردد.

منبع: ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1545

به "این بازیکن استقلال هنوز مورد غضب فرهاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این بازیکن استقلال هنوز مورد غضب فرهاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید