اکو ماراتن جنگل ابر شاهرود چهره ای متفاوت از ایران را نشان داد

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران، پائولو بارگینی که برای ارزیابی مسیر ماراتن جنگل ابر به شاهرود سفرکرده است پیش از ظهر شنبه در مصاحبه با خبرنگاران بابیان اینکه این خطه از ظرفیت های خوبی برای برگزاری این دسته از رقابت ها در سطح بین المللی برخوردار است، ابراز داشت: برگزاری این مسابقات چهره جدید و متفاوتی از ایران را نشان می دهد لذا امیدواریم همکاری مردم و مسئولان زمینه هر چه بهتر این قبیل برنامه ها را فراهم کند.

اکو ماراتن جنگل ابر شاهرود چهره ای متفاوت از ایران را نشان داد

وی با بیان اینکه در اکو ماراتن سال جاری اگرچه نواقصی وجود داشت اما توانست چهره خوبی از ایران را به تصویر بکشد، ابراز داشت: این مسابقات برای نخستین بار در ایران به اجرا درآمد که استقبال خوب مردم از آن نشان داد منطقه شاهرود پتانسیل برگزاری برای مسابقات در سطح بین المللی را دارد که امیدواریم نقاط ضعف و قوت آن شناسایی و تقویت گردد.

مدیر آکادمی وُرد رانینگ بابیان اینکه مسیر انتخاب گردیده جنگل ابر بسیار خوب و مناسب بود، ابراز داشت: این دست از رقابت ها در همه جای جهان مرسوم و انجام می گردد اما انتخاب ایران به عنوان میزبان اکو ماراتن می تواند نقطه قوت برای این کشور قلمداد گردد.

بارگینی در ادامه توضیح داد: مردم ایران بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند که همین امر ما را برای برگزاری مسابقات بیشتر در این کشور بیشتر ترغیب کرد لذا برگزاری در سطح بین المللی اکو ماراتن در دستور کار است.

وی اضافه نمود: با توجه به موقعیت خوب ایران ازنظر کوهستان، کویر و جنگل لذا سومین ابر ماراتن بین المللی کویر در دشت لوت ایران برنامه ریزی گردیده است که امیدواریم همانند سال های قبل برنامه باکیفیت بسیار مطلوبی برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 80

به "اکو ماراتن جنگل ابر شاهرود چهره ای متفاوت از ایران را نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکو ماراتن جنگل ابر شاهرود چهره ای متفاوت از ایران را نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید