استراتژی پیروز برانکو در بازی های بزرگ: گوشه نشینی

به گزارش آسمان فارس، پرسپولیس در تبریز هم شانس قهرمانی اش را بالا برد، هم در بازی مستقیم مقابل تیم های مدعی بی شکست ماند و هم کارنامه خوبش در بازی های بزرگ را حفظ کرد.

استراتژی پیروز برانکو در بازی های بزرگ: گوشه نشینی

استراتژی پیروز برانکو در بازی های بزرگ: گوشه نشینی

درست است که سه امتیاز بازی با تراکتورسازی قهرمانی پرسپولیس را قطعی می کرد اما با این تساوی هم قرمزها یک قدم دیگر به جام نزدیک شدند. حالا کافی است آنها از دو بازی آینده، یکی را ببرند و یک مساوی هم بگیرند. امتیاز دادن های سپاهان و استقلال در بازی های باقی مانده، می تواند جهت قهرمانی پرسپولیس را کوتاه تر کند.

پرسپولیس در سخت ترین بازی سه هفته پایانی اش نتیجه بدی در خانه تراکتورسازی نگرفت. برنده نشد اما هم شانس قهرمانی اش را بالا برد، هم در بازی مستقیم مقابل تیم های مدعی بی شکست ماند و هم کارنامه خوبش در بازی های بزرگ را حفظ کرد. کارنامه ای که نقش مهمی در قهرمانی این فصل تیم برانکو دارد.

پرسپولیس برانکو در تقابل با سپاهان، تراکتورسازی و استقلال شکست نخورد. مقابل هر سه تیم، یک بازی را بدون گل مساوی کرد و در بازی دیگر یک گل زد. موضوعی که نشان می دهد بازی محتاطانه با تکیه بر خط دفاعی مطمئن، روش برانکو برای عبور از بازی های سخت بوده است. خوردن 2 گل در 6 بازی با سپاهان، تراکتورسازی و استقلال کارنامه پیروزی برای خط دفاع پرسپولیس به حساب می آید.

جالب اینکه هر سه گل پرسپولیس در این بازی ها هم با یک روش مشابه زده شده است. تاکید برانکو روی ضربات کرنر، به یاری قرمزها آمد و آن ها سه بار از این راه به گل رسیدند. تک گل دربی برگشت مقابل استقلال با سانتر ترابی و ضربه سر نواللهی زده شد. در تبریز کرنر پرسپولیس با همکاری عالیشاه، رسن و نوراللهی به کامیابی نیا رسید تا او گل اول بازی را بزند و در بازی رفت با سپاهان هم که پرسپولیس تا دقایق پایانی تیم شکست خورده زمین بود، یک کرنر به دادش رسید. ضربه سر جلال حسینی را کی روش با دست برگرداند و پنالتی حاصل از آن، بازی را مساوی کرد.

11 - 270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 25 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 245

به "استراتژی پیروز برانکو در بازی های بزرگ: گوشه نشینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراتژی پیروز برانکو در بازی های بزرگ: گوشه نشینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید