ارزیابی 300 الگوی پیروز از 30 استان در اتم

به گزارش آسمان فارس، تهران (پانا) - برنامه تلویزیونی اتم که با هدف شناسایی الگوها و تجربیات پیروز ساخته می گردد این روزها در سرانجام ضبط مرحله اول قرار گرفته است.

ارزیابی 300 الگوی پیروز از 30 استان در اتم

به گزارش مهر، محسن دوباشی طراح و تهیه نماینده مسابقه تلویزیونی اتم درباره فرایند فراوری این برنامه گفت: اتم مسابقه ای ویژه شرکت نمایندگان استانی است که اکنون در مرحله خاتمهی ضبط است و با خاتمه این مرحله تدوین مرحله اول آغاز خواهد شد.

وی درباره ویژگی های این مسابقه شرح داد: اتم مخفف الگوها و تجربه های پیروز است و دنبال این هستیم که پیروزیت های مجموعه های مردمی را در حل مساله های مردم شناسایی کنیم. از این حیث شرکت نمایندگان ما افراد نیستند بلکه گروه هایی هستند که به طور جمعی، حول مساله ای در محل خود جمع شده اند تا آن را برطرف نمایند.

این تهیه نماینده در ادامه یادآور شد: از مهمترین شاخصه های حضور در برنامه این بود که شرکت نمایندگان گروه های مردمی باشند و رویدادی که برای حل آن جمع شده اند یا اقداماتشان خلاقانه و قابل تکثیر باشد.

وی درباره انتخاب این افراد نیز اعلام کرد: شرکت نمایندگان با فراخوانی که مردادماه ارائه شد با ویدئوهایی با این شعار که من یک اتم هستم به تشریح رویداد موردنظرشان پرداختند. در فراخوان ما بیش از سه هزار نفر اعلام آمادگی کردند که این فیلم ها مورد داوری نهاده شد و در ارزیابی های تیم داوری از هر استان 10 الگوی برتر را انتخاب کردیم و در مجموع 300 الگو از 30 استان انتخاب شده اند که با هم رقابت می نمایند و با رای داوران یک نفر از هر استان برای راهیابی به مرحله بعدی برگزیده می گردد.

دوباشی در خاتمه با اشاره به مرحله بعدی اتم یادآور شد: ضبط مرحله بعدی در آذر ماه و با حضور 30 الگو آغاز می گردد. پخش مرحله اولیه برنامه هم از آذر ماه آغاز می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1306

به "ارزیابی 300 الگوی پیروز از 30 استان در اتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزیابی 300 الگوی پیروز از 30 استان در اتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید