آمارهای مناظره پر تنش ترامپ و بایدن: 90 دقیقه بحث، 73 بار قطع صحبت

به گزارش آسمان فارس، نگاهی به آمارهای مناظره متشنج دونالد ترامپ و جو بایدن نشان می دهد که چه مدت در هر مبحث زمان در نظر گرفته شد و هر یک به طور کلی چه مدت صحبت کردند.

آمارهای مناظره پر تنش ترامپ و بایدن: 90 دقیقه بحث، 73 بار قطع صحبت

به نقل از شبکه خبری بی بی سی، اولین مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ و جو بایدن شامگاه سه شنبه به وقت آمریکا در فضایی ملتهب و مملو از اتهام زنی برگزار گردید.

این آمارها که با همکاری سی بی اس نیوز جمع آوری شده است، نشان می دهد که بحث بر سر ویروس کرونا طولانی ترین بخش این مناظره بوده است؛ حدود 20 دقیقه به تاثیر مالی کرونا، واکسن ها، ماسک ها و مدیریت بحران ترامپ گذشت.

پس از آن ناآرامی های نژادی و خشونت اخیر در 17 دقیقه مورد بحث نهاده شد.

زمان اختصاص یافته به موضوع آرای پستی هم 11 دقیقه بود و طول مدت بحث درباره تغییرات آب و هوایی حدود 10 دقیقه شد.

علاوه بر این، ترامپ برخلاف انتظار در این مناظره کمتر از بایدن صحبت کرد: ترامپ 28 دقیقه و بایدن 43 دقیقه.

صحبت های بایدن و کریس والاس به عنوان مجری مناظره بارها از سوی ترامپ قطع شد. آمارها نشان می دهد که ترامپ 73 مرتبه صحبت های رقیب دموکراتش را قطع نموده است.

دونالد ترامپ بارها در میانه سخنان بایدن مداخله نموده و حرف های کنایه آمیز به او می گفت که در نهایت با واکنش مجری و بایدن روبرو شد که از او خواستند تا ساکت بماند و اجازه حرف زدن به آنها بدهد. بایدن در نهایت به ترامپ گفت: ممکن است خفه شوید؟

کریس والاس، مجری فاکس نیوز اداره جلسه را برعهده داشت. در همان نخستین دقایق مناظره، والاس کنترل جلسه را از دست داد و نتوانست تا انتها مناظره، به گفت وگو و مباحث دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری نظم و آرامش ببخشد. عدم توانایی والاس در اداره جلسه با انتقادهای تند رسانه های آمریکا و از جمله مجری سی ان ان روبه رو شد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1226

به "آمارهای مناظره پر تنش ترامپ و بایدن: 90 دقیقه بحث، 73 بار قطع صحبت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمارهای مناظره پر تنش ترامپ و بایدن: 90 دقیقه بحث، 73 بار قطع صحبت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید